Zdjęcie uczniów stojących ze swoimi świadectwami

Link do reszty zdjęć z zakończeniu roku klas 1-3: https://photos.app.goo.gl/DgfWroN2c6bvmXfQ6

Link do reszty zdjęć z zakończeniu roku klas 4-6: https://photos.app.goo.gl/VkSd7KU5UgpuYBbc9

Klasy 1-3:

 

 

Klasy 4-7:

 

 

Logo sponsora
Huczne i niezapomniane obchody Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 14 odbyły się dzięki zaangażowaniu i wsparciu zaprzyjaźnionych firm.
Dziękujemy naszym sponsorom:
- Miejskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie;
- Agencji Ochrony Osób i Mienia „ATUT”;
- Grupie doradców prawnych zrzeszonych w abi.olsztyn.pl – bezpieczeństwo informacji;
- Firmie SEBEX;
- Prywatnemu Liceum Ogólnokształcącemu dla Dorosłych "K.L.J. Mocarscy";
- Olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Dzięki Wam, uśmiech naszych dzieci był jeszcze radośniejszy
Dziękujemy
 
 
 
 
 
Ulotka akcji

Uczniowie klasy 7a w ramach zdalnych lekcji biologii włączyli się w Ogólnopolską akcję profilaktyki czerniaka „ZNAMIĘ! ZNAM JE?”. Patronat honorowy nad programem edukacyjno-informacyjnym objął Minister Edukacji Narodowej. Kampania powstała z inicjatywy Akademii Czerniaka, która jest sekcją naukową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Patronat nad działaniami Akademii objęły Polskie Towarzystwo Dermatologiczne i Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Celem kampanii  jest zwiększenie świadomości społecznej na temat czerniaka - czynników ryzyka oraz metod skutecznej profilaktyki.

Dzięki przeprowadzonym zajęciom uczniowie nabyli umiejętność rozpoznawania czerniaka, 

nauczyli się regularnego samobadania skóry, a przede wszystkim zapoznali się z czynnikami podnoszącymi ryzyko zachorowania na czerniaka i zasadami ochrony przed tym groźnym nowotworem.               

                                                                                                                                                                                                         Magdalena Pryk

 

Zdjęcie z wydarzennia
🐝🐝🐝 20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół ustanowiony przez ONZ. Pszczoły ceniono już w starożytności, a ich profesjonalną hodowlą zajmowali się dawno, dawno temu. W Polsce żyje aż 470 owadów należących do rodziny pszczołowatych. 🐝🐝🐝
🐝🐝🐝Światowy Dzień Pszczół to okazja do bliższego poznania pszczół, ich życia, funkcji w przyrodzie, ale i okazja do ważnej refleksji nad tym, jak każdy z nas może im pomóc. 🐝🐝🐝
🐝🐝🐝W ramach realizacji projektu "Szkoła ostoją przyrody. Ogród przyjazny owadom" uczniowie klasy IIa, IIb i IIIb, dzięki uprzejmości p. Dawida Buchalik i p. Olgi Mierzejewskiej z Katedry Drobiarstwa i Pszczelnictwa 🐝🐝🐝 Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, mieli przyjemność poznać świat pszczół z bliska. 🐝🐝🐝
 
Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1RiRmPHm9edyPoZLFGBkRWJTobuPT-d9E?usp=sharing
 
Uczniowie na tle walentynkowego tła

Jak Walentynki to i obowiązkowo poczta walentynkowa! Uczniowie naszej szkoły przez tydzień mogli wysyłać kartki z okazji Święta Zakochanych, ale też obdarować swoje sympatie, a także sprawić przyjemność przyjacielowi lub przyjaciółce. Nasza szkolna poczta walentynkowa cieszyła się ogromnym powodzeniem. Mały Samorząd Uczniowski miał ręce pełne pracy, ponieważ kartek było bardzo dużo, ale udało nam się! Poczta trafiła do uśmiechniętych odbiorców.

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/15thcCy71KQLPdRhB4sDy-SFfDWk1Afzr?usp=sharing