🧑‍🏫Plebiscyt Edukacyjny 2023🧑‍🏫
🩵Serdecznie dziękujemy🩵
Redakcja „Gazety Olsztyńskiej” i „Polski Metropolii Warszawskiej” ma przyjemność poinformować, że Państwa Szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.
Dodatkowo indywidualne nominacje do tytułu Nauczyciel Roku 2023 w dwóch kategoriach otrzymali pracownicy naszej szkoły:
🧑‍🏫Aleksandra Pawelecz
🧑‍🏫Hanna Borys
🧑‍🏫Anna Krakowiak- Pajor
🧑‍🏫Magdalena Korejwo
🧑‍🏫Sylwia Lewandowska
Więcej informacji oraz możliwość głosowania pod linkiem www.gazetaolsztynska.pl/nauczyciel
My głosujemy i kibicujemy naszym 👏👏👏

Zapraszamy do odsłuchania audycji o pasjach naszego ucznia Franciszka Szlachtowicza

Mały, wielki człowiek

Zachęcamy do przeczytania artykułu

Gazeta Olsztyńska o naszej Patronce

Zachęcamy do odsłuchania audycji

Audycja

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie warmińsko-mazurskim jest prowadzony przez „Gazetę Olsztyńską” i „Polska Times”. Dziękujemy za nominację ???