???
Śpieszymy podzielić się wspaniałą wiadomością. Otóż w dniu dzisiejszym odbył się w Domu Kultury w Klewkach VIII Regionalny Konkurs Gwary Warmińskiej, w którym zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej (klasy III-VI) Aleksandra Babecka ? ? ? uczennica klasy 6a. Gratulujemy Oli serdecznie ??????
 
Relację z tego wydarzenia można obejrzeć klikając w linki poniżej
 
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym ‎1 osoba, dziecko, stoi, w budynku i ‎tekst „‎Hسر עשש بان WaTh‎”‎‎

12 kwietnia Park Kortowski zamienił się w arenę zmagań biegów przełajowych, wspólnego przedsięwzięcia Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

W zmaganiach wzięło udział blisko 200 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

Nie zabrakło przełajowców z naszej szkoły. Świetnie spisali się: Kornel Kozyrski z klasy 4, który zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej i otrzymał pamiątkowy medal, Lena Smulska z kl. VIII, która również wywalczyła II miejsce, Julia Kadziewicz z klasy VII zabrakło niewiele by osiągnąć najniższy poziom na podium. 

 

1 kwietnia 2022 r. w Olsztyńskiej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Wojewódzki Turniej "Mata w każdej szkole". W turnieju wzięło udział 8 szkół w każdej kategorii wiekowej (rocznik 2029-2011).ł

W zawodach zdobyliśmy wyróżnienie, otrzymaliśmy pamiątkowe medale, dyplomy  i sprzęt sportowy dla szkoły (piłki, szarfy, skakanki, linę do przeciągania). 

Miło nam poinformować, iż w piątek 09.10.2020 nasza szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Zd@(o)lnej.