?W czwartek 28 kwietnia 2022r w naszej szkole odbyła się Giełda Szkół Ponadpodstawowych.
?Gościliśmy przedstawicieli szkół ponadpodstawowych z naszego miasta i nie tylko : ZSB, ZSCHiO, ZSGS, ZSS, ZSE-M, ZSE-H, ZSEiT, ZSE, LO2, LO3, LO6 , COSINUS oraz ZSL w Rucianem-Nidzie.
?Ósmoklasiści i ich rodzice mieli możliwość osobiście porozmawiać z nauczycielami i uczącymi się w nich uczniami, którzy chętnie dzielili się wiedzą o szkole i nie tylko:))))
?Celem zorganizowania Giełdy było wsparcie naszych uczniów w podjęciu decyzji w wyborze szkoły, która spełni ich oczekiwania i zapewni właściwy poziom edukacji.
?Dziękujemy naszym Gościom za udział i zapraszamy za rok.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, balon i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, balon i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby, ludzie stoją, w budynku i ‎tekst „‎ا ZSE OLSZTYN ZSEH Hiszpan INFORMATYKA LOGISTYKA REKLAMA AFIKA duczem zawodzie‎”‎‎

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i ludzie stoją