Dnia 11 maja we współpracy z biblioteką szkolną odbyła się druga edycja Konkursu wiedzy o Anglii dla klas trzecich.

Dzieci, które zgłosiły się do konkursu za zadanie miały stawić czoła dwóm konkurencjom: recytacji wiersza oraz testowi wyboru. Wszystkie potrzebne informacje oraz wierszyk „Pussy cat, Pussy cat” znajdowały się w naszej szkolnej biblioteczce! ( Zapraszamy również po inne tytuły w języku angielskim, zarówno dla klas młodszych i starszych ;)) Uczniowie zdobyli trochę nowej wiedzy – czasami dość zaskakującej, bo kto by pomyślał, że w Londynie znajduje się komisariat, który mieści tylko jedną osobę!
Tydzień później – 18 maja zostały wręczone nagrody. Dziękujemy za obecność Pani wicedyrektor Annie Kozłowskiej, która pogratulowała wszystkim uczniom oraz wręczyła dyplomy.

I miejsce – Zosia Białek kl.3 a
II miejsce – Amelka Bałdyga kl.3 b
III miejsce - ex aequo Jagoda Suchodolska i Olgierd Szeląg kl. 3b
Wyróżnienie: Staś Hapunik kl.3b